تبلیغات
" Motor-One " - اسکوتر شگفت انگیز تمام چرخ متحرک هیرو
" Motor-One "
قیمت و مشخصات انواع موتورسیکلت
►●◄ درود بر شمـا بازدید کننده گرامـی ●●● به مـوتـور - وان خـوش آمدید ►●◄

☠ هرگونه استفاده از مطالب وبلاگ فقط با ذکر نام و ادرس وبلاگ مجاز میباشد ☠

مرتبه
تاریخ : شنبه 1 شهریور 1393
Hero RNT Diesel AWD Scooter

برای دیدن  گزارش به " ادامه مطلب " مراجعه کنید

با چند صفت مختلف می‌توانید یک اسکوتر 150 سی سی را توصیف کنید؟ شرکت موتور سازی هیرو، که در کشوری که تمام خانواده‌ها از موتورهای دو زمانه‌ی کوچک برای حمل و نقل استفاده می‌کنند قرار گرفته است، امکان سوار شدن حداقل چهار نفر را بر روی اسکوتر/موتور سیکلت هیبریدی توربو دیزل الکتریکی خود فراهم کرده است.

این RNT یک طرح مفهومی می‌باشد، هر چند به شکل یک موتور سیکلت می‌باشد، ولی به دلیل طراحی غیر متعارف آن، می‌توان آن را نوعی اسکوتر نیز محسوب کرد. بدون توربو شارژر اختیاری آن، موتور دیزلی تک سیلندر آن 14 اسب بخار نیرو و 35 نیوتن بر متر گشتاور تولید می‌کند. در مقایسه با سایر موتورهای تک سیلندر بنزینی 150 سی سی که روی موتورسیکلت‌های وسپا به کار گرفته می‌شد (12 اسب بخار نیرو و 10 نیوتن بر متر گشتاور)، این RNT را به یک سوپر موتور سیکلت تبدیل می‌کند. با توجه به اعلام هیرو، این موتور سیکلت می‌تواند در تمامی جاده‌ها با ظرفیت کامل سرنشین به راحتی حرکت کند، و این توانایی را دارد که با روشن کردن ژنراتور اختیاری در زمان توقف موتور سیکلت برق مورد نیاز آن را تأمین نماید. چراغ جلوی LED آن را می‌توان در صورت نیاز جدا کرده و به عنوان یک چراغ قوه استفاده کرد.

Hero RNT Diesel AWD Scooter

یک موتور برقی 1.3 اسب بخاری و یک باتری نیروی مورد نیاز چرخ جلو را تأمین می‌کنند، بدین ترتیب این یک موتور سیکلت تمام چرخ متحرک محسوب می‌شود. همچنین به منظور کاهش مصرف سوخت می‌توان حالت آن را فقط به موتور برقی و چرخ جلو تغییر داد. همانند تمامی موتورسیکلت‌ های رایج موتور در مرکز آن قرار دارد. امکانات مفید آن برای استفاده‌های مختلف روزانه شامل صندلی‌های صاف با کمربند و میله‌های محافظ می‌باشد، و طبق گفته‌ی هیرو می‌توان با اتصال دستگاه شخم زنی یا دستگاه برداشت، به کمک آن به انجام کارهای سبک کشاورزی پرداخت.
هیرو، که قبلاً همکار و شریک هوندا بود، اسکوترها و موتورسیکلت‌های تا 250 سی سی را در هفت کشور مختلف با جاده‌های خطرناک مانند کشورهای کنیا، نپال و پرو به فروش می‌رساند، با توجه به این موضوع حضور یک موتور سیکلت قوی تمام چرخ متحرک در این گونه بازارها می‌تواند بسیار منطقی به نظر برسد. همچنین با در نظر گرفتن هیپی‌هایی که در شهرهای مختلف آمریکا علاقه‌ی زیادی به وسپا سواری دارند، احتمالاً این موتور سیکلت در امریکا نیز می‌تواند علاقه مندان زیادی پیدا کند.
طبقه بندی: خبر و گزارش ( موتور )، 
برچسب ها: Hero RNT Diesel AWD Scooter، اسکوتر شگفت انگیز تمام چرخ متحرک هیرو، اسکوتر، موتور-وان، موتور سیکلت، قیمت موتور، قیمت موتور سیکلت،
نویسنده شاهین
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بهترین موتورسیکلت موجود در ایران با توجه به کیفیت و قیمت کدام است؟نظر سنجی ۲
صفحات جانبی
جستجوگردر این وبلاگ
در كل اینترنت
پشتیبانی آنلاین
آمار بازدید
دیکشنری آنلاین

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ